<< Navštivte nový web na https://eclive.cz >>

REUNION 6.-8. září

 

Čau děckáááá, Jelikož se nám po vás už dost stejská, tak jsme si řekli, že by bylo fajn se zase vidět, co vy na to? Jestli se vám taky stejská po kámoších z campu tak neváhejte a přihlašte se na náš Reunion, jsme si jistí, že to bude Extraordinary víkend. Máte-li 6. – 8.9. čas a chuť, přijeďte za náma do Daňkovic a připojte se k nám. Zahrajeme si spolu spoustu her, zazpíváme si, popovídáme si, no zkrátka jako na campu, šak to znáte.Myslím si, že si to enžojneme stejně jako EC

A kdeže to složíme svoji hlavu? Fara v Daňkovicích není sice pětihvězdičkový hotel, ale ubytování je slušný, jen to bude chtít spacák a karimatku, ale to nás jako správný campaře nezastaví že? Nějaká ta koupelna a kuchyň tu taky je, takže cajk. Kdybyste se na to chtěli kouknout víc z blízka, tak čeknite tuhle stránku: https://ccedankovice.cz/ubytovani.html

 

Takže co s sebou? - spacák a karimatku - lahev na pití (ať nemáte žízeň na výletě, jestli bude taková hicna, jako na campu, tak se pití dycky hodí) - přezůvky (budeme pak po sobě uklízet, tak ať tam nemáme takovej brajgl )

Příjezd: Scuka bysme si dali mezi 3. a 5. hodinou odpoledne v pátek 6.9.2013 před farou v Daňkovicích. Jestli s sebou můžete vzít něco na zub (nemyslím plombu, ale třeba buchtu, koláč, nebo cokoliv jinčího – fantazii se meze nekladou), tak to vemte a dáme si Jináč v pátek se můžete těšit na teplou večeři, takže si s sebou nemusíte brát zásoby jídla.

Odjezd: Jojo, i doba loučení přijde a bude to v neděli po obědě, kolem tej 2. – 3. hodiny odpoledne. Dáme faru společně trochu dokupy a vyrazíme zpátky směr naše domovy.

A kolik, že nás to bude stát? Vypadá to na takových 350 Kč, peníze bysme od vás vybrali 1.den. Tak na to myslete.

A dokdy se vlastně přihlásit? Chtělo by to, abyste se přihlásili tak do konce srpna, ať víme, kolik nás tak bude – znáte to … A můj tip? Přihlašte se ještě dneska, ať na to nezapomenete, byla by to škoda.
Pro závaznou registraci je odkaz zde: https://bit.ly/EC_Reunion

Mějte se fajnově, užívejte prázdniny a přihlašujte se Těšíme se na vááás!!!!